Renault Master, Renault Trafic, Volkswagen LT, Volkswagen Transporter, Mercedes Sprinter Naprawa FIAT, Mazda, Nissan, Renault Master. Marse-Car, Łódź

Serwis i naprawa samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Zapraszamy

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Naprawa układu kierowniczego

Mazda, Renault Master, Renault Trafic, Volkswagen LT, Volkswagen Transporter, Mercedes Sprinter i inne.

Wymiana przegubów kulowych drążków kierowniczych, sworzni kulistych wahaczy stanowi poważny problem dla wielu serwisów samochodowych. Zapieczone, nie wymieniane od wielu lat, często od nowości auta, części są niezwykle trudne w demontażu. Metoda udarowa przy pomocy młotka jest stosowana przez słabo wyposażone warsztaty samochodowe. Prowadzi to zwykle do dodatkowych uszkodzeń i bardzo podnosi koszt naprawy.

Serwis samochodowy podchodzący uczciwie do klienta po prostu odmawia wykonania takiej naprawy i kieruje np. do współpracującego w tym zakresie warsztatu.

Marse-Car Marcin Sekura posiada wszystkie potrzebne narzędzia i urządzenia - ściągacze specjalne, kilkutonowe prasy aby w pełni profesjonalnie wykonać taką wymianę sworzni i przegubów kulowych.

Samochód po naprawie osiąga maksymalny przebieg międzynaprawczy. Koszt takiej naprawy jest zredukowany do niezbędnego minimum. Zagrożenie bezpieczeństwa jazdy z powodu stosowania metody udarowej - uszkodzenia drążków, wahaczy i innych elementów - jest całkowicie wyeliminowane.

Serdecznie wszystkich zapraszam - Marcin Sekura


Marse-Car, Marcin Sekura. Łódź, Dworzec Północny przy ul. Smugowej.

Telefon 604 641 792
 

Polecać czy nie?

Opinie o warsztacie
 

Mechanicy

Właściciel i mechanicy