Narzędzia i urządzenia. Naprawa FIAT, Mazda, Nissan, Renault Master. Marse-Car, Łódź

Serwis i naprawa samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Zapraszamy

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

W Marse-Car korzystamy z nowoczesnych, markowych urządzeń i narzędzi do diagnostyki i naprawy samochodów.

Diagnostyka komputerowa MazdaTakim przykładem jest tester diagnostyczny KTS 650 firmy Bosch.

Dzięki niemu warsztat ma do dyspozycji wszystkie funkcje konieczne do wykonania pełnej diagnostyki urządzeń sterujących w samochodzie. System automatycznie wykrywa i rozpoznaje elektoniczne urządzenia sterujące pojazdu.

Tester obsługuje wszystkie protokoły diagnostyczne. Obok systemów ISO do aut europejskich, SAE do aut amerykańskich i japońskich urządzenie korzysta z protokołów CAN do badania nowoczesnych systemów z magistralami transmisji danych CAN, które coraz częściej stosowane są w nowych samochodach. Naprawa, serwis pojazdu przebiega szybko i sprawnie.

*****

Przyrząd do montażu i demontażu sprzęgieł dwumasowych SAC (Self Adjusting Clutch). Umożliwia profesjonalny montaż sprzęgieł z zapewnieniem osiowości - tarcza sprzęgła, łożysko prowadzące, łożysko oporowe - i, co najważniejsze, wstępne napięcie sprężyny centralnej. Taki sposób wymiany sprzęgła jest nieodzownym warunkiem prawidłowej jego pracy. Montaż sprzęgła typu SAC bez wykorzystania specjalistycznych przyrządów powoduje niepożądany obrót pierścienia regulacyjnego z klinami dystansowymi co jest bezpośrednią przyczyną jego uszkodzenia.

zlewarko-wysysarka oleju*****

 Zlewarko-wysysarka do wymiany oleju bez konieczności odkręcenia korka spustowego miski olejowej, skrzyni biegów. Zapraszamy wszystkich, którzy mają uszkodzony korek spustowy w misce olejowej i wymiana oleju oznacza kosztowną jej wymianę.

*****

Do dyspozycji mechaników są dwa nowoczesne, dwukolumnowe podnośniki zapewniające bardzo dobry dostęp do pola naprawy i wszystkich pozostałych elementów samochodu. Podnośniki mają wystarczający udźwig (3,5t) do podnoszenia dużych samochodów dostawczych.

*****

Urządzenie do napełniania układu klimatyzacji w samochodach osobowych i dostawczych.

*****

Kobyłki hydrauliczne do 8t. Pozwalają naprawiać samochody o ciężarze całkowitym powyżej 3,5t, z ładunkiem, którego nie można wyładować.Marse-Car, Marcin Sekura. Łódź, Dworzec Północny przy ul. Smugowej.

Telefon 604 641 792
 

Polecać czy nie?

Opinie o warsztacie
 

Mechanicy

Właściciel i mechanicy