Polecamy Naprawa FIAT, Mazda, Nissan, Renault Master. Marse-Car, Łódź

Serwis i naprawa samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Zapraszamy

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Na tej stronie zamieszczamy krótkie informacje o usługach, firmach, które poznaliśmy lub zostały nam polecone przez godne zaufania osoby.

Dekorex Pabianice, Łódź - wynajem, leasing, montaż i sprzedaż rusztowań budowlanych. Firma z dużym doświadczeniem, posiadająca wszystkie wymagane certyfikaty, a przez to gwarantująca bezpieczeństwo pracy. Montaż, demontaż, transport rusztowań - gratis.

Auto Szkoła Łódź - Promo, łódzka szkoła nauki jazdy. Realizuje kursy na prawo jazdy samochodowe i motocyklowe kategorii: A1, A, B1, B. Bardzo sympatyczna atmosfera w trakcie szkolenia. Wysoka zdawalność. Bardzo dobre dostosowanie terminów jazd do możliwości czasowych kursantów. Nauka jazdy prowadzona przez najlepszych instruktorów zwielokrotnia szanse na zdanie egzaminu na prawo jazdy już przy pierwszym podejściu.

Ice-Tom Tomasz Krzywania - Chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja, nagrzewnice. Sprzedaż, kompleksowy montaż i serwis urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych w mieszkaniach, budynkach, obiektach budowlanych. Firma stosuje nowoczesne, energooszczędne i wydajne technologie uznanych firm polskich i światowych.

Lusterka samochodowe - duży wybór lusterek i wkładów do wszystkich marek samochodów. Także do samochodów amerykańskich, koreańskich i japońskich. Montaż wkładów i całych zespołów.

  

Polecać czy nie?

Opinie o warsztacie
 

Mechanicy

Właściciel i mechanicy