Renault Master Naprawa FIAT, Mazda, Nissan, Renault Master. Marse-Car, Łódź

Serwis i naprawa samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Zapraszamy

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Renault Master


Logo samochodów Renault. Renault Master - to duży samochód dostawczy produkowany od 1981 roku przez Renault. Obecnie trwają prace konstrukcyjne nad modelami trzeciej generacji. Te znakomite, największe, furgonetki produkowane są przez dwie, połączone (1999 r.) już teraz ze sobą w Grupę Renault-Nissan, firmy. W japońskiej sieci sprzedaży występują pod nazwą Nissan Interstar.

Ze względu na swoje pokaźne rozmiary nie wszystkie warsztaty naprawcze samochodów mogą je serwisować. Firma Marse Car dysponuje halą i podnośnikami umożliwiającymi każdą naprawę.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Łatwo się domyślić, że chętnie realizujemy naprawy wszystkich innych, mniejszych i większych, samochodów dostawczych, wszystkich marek.

Renault Master III zadebiutował w 2010. Auto charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, posiada znakomite własności przewozowe. W wersjach tylnonapędowych konstrukcja szkieletu jest wzmocniona. Podobnie, jak w pierwszej generacji Mastera, noszą one nazwę Propulsion (przednionapędowe nosiły nazwę Traction, obecnie jest to po prostu Master).  Do napędu auta posłuży nowy silnik dCi o pojemności 2,3 litra o mocy 100, 125 oraz 150KM


Marse-Car, Marcin Sekura. Łódź, Dworzec Północny przy ul. Smugowej.

Telefon 604 641 792

 


Wszystkie znaki, loga, emblematy pokazane na stronie mają wyłącznie zadanie informacyjne i należą do ich właścicieli.